28 Mart 20202,211 Görüntülenme0 Yorum
Corona Maske Örgü Yapımı Videolu Açıklamalı
Corona Maske Örgü Yapımı Videolu Açıklamalı

Corona Maske Örgü Yapımı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle dışarda maske bulamayıp örgü maske yapımı arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda ördüğünüzden sonra ağzınıza takmadan evvel iç kısmına peçete koyup gönül rahatlığı ile korunabileceğiniz bu Corona Maske Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Corona Maske Örgü Yapılışı
Corona Maske Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Caanselin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz veya kıyafetinize uygun renklerde tercih edebileceğiniz bu Tığ İle Örgü Maske Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, şimdiden yapacakların ellerine emeklerine sağlık.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Korona Virüs Örgü Maskelerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok iyi bulup bakmadan geçemedikleri bu Tığ İşi Örgü Maske Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Corona Maske Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Corona Maske Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN