22 Şubat 2021518 Görüntülenme0 Yorum
Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü Yapımı
Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü Yapımı

Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü Yapımı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle rica ettiğim ve eminim ki en kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza da hava katacak olan bu Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü
Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü

Tam anlamıyla örgü aşkım liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel lif örneğini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Çok Kolay Püsküllü Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN