03 Aralık 2020855 Görüntülenme0 Yorum
Çok Kolay Burgulu Bot Patik
Çok Kolay Burgulu Bot Patik

Çok Kolay Burgulu Bot Patik

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle patik örnekleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki ördüğünüzden itibaren giymeye başladığınız da etrafınız da görenlerin de gözlerini alamayacakları bu Çok Kolay Burgulu Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çok Kolay Burgulu Bot Patik Örgüsü
Çok Kolay Burgulu Bot Patik Örgüsü

Tam anlamıyla canselin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o üzerin de ki desenlerini de en az benim kadar çok beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu örgü bot patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 örgü patiklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Şiş İle Çok Kolay Çorap Patik Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek vererek anlattıkları bu Çok Kolay Burgulu Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Kolay Burgulu Bot Patik Örgüsü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-85 patik-modelleri-25 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN