24 Ağustos 20176,277 Görüntülenme0 Yorum
Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bugün özellikle en güzel oya örnekleri arayanların gördüklerinde güzel bir sürpriz ile karışılacağı şıklığı ve gösterişli desenleri ile benim de çok sevip en kısa zamanda örmek için sabırsızlandığım bu Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapılışını sizler için sitemize ekliyoruz.

Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapımı
Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapımı

Kızlar umarım sizlerde aşağıdaki Çiçek Motifli Tığ Oyası Nasıl Örülür? videosunu izledikten sonra göreceksiniz ki basit beyaz bir bez parçasına bile ne çok yakışmış, emin olun bu örgü örneğini yazma kenarı oya işlemesinde kullanırsınız canlarım ortamda ki tüm hanımların dikkatini çekeceksinizdir, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle inşallah hür rahman.

Beklentimizin üzerinde ilgi gören ve kısa zaman önce paylaştığımız çok şık bir 2017 kolay lif modellerinden olan Yaprak Lif Yapımı linkine tıklayıp bakmanızı tavsiye ediyorum, eğer ki boş zamanınız olursa kızlar Tığ Oyası Çiçek Motifli Örneği tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Tatlı dili ve öğretici anlatımı ile bizlerinde öğrenmesi için Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derleyen ve örgü dünyasında yeni bir akım getirmeyi başaran Oya ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına sizler aracılığı ile kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz.

Çok Kanatlı Çiçek Modeli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN