03 Aralık 2020615 Görüntülenme0 Yorum
Çok Güzel İki Renkli Lif
Çok Güzel İki Renkli Lif

Çok Güzel İki Renkli Lif

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle lif örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah kısa zamanda ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çok Güzel İki Renkli Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çok Güzel İki Renkli Lif Örgüsü
Çok Güzel İki Renkli Lif Örgüsü

Tam anlamıyla hanım eli liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki çeyizlik niyetine örüp kaldırdığınızda da çok doğru bir tercih olduğunu daha iyi anlayabileceğiniz bu kullanışlı lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Güzel Takım Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek anlattıkları bu Çok Güzel İki Renkli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Güzel İki Renkli Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN