28 Kasım 20181,655 Görüntülenme0 Yorum
Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı
Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

Çizgili Uzun Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 tığ işi uzun lif modelleri severlerin mutlaka ama mutlaka bakması gerektiğini düşündüğüm ve o muhteşem renk uyumunun da banyonuza hava katacağı bu Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışını paylaşıyoruz.

Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışı
Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin gönül rahatlığı ile örebileceği bu Çizgili Uzun Lifini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kullanışlı Uzun Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğenip tercih ettikleri bu Kirazlı Uzun Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına ayrıntılı ve akıcı şekilde anlattığı bu Çizgili Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çizgili Uzun Lif Modeli Yapılışı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN