26 Ağustos 20182,416 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, yaptığınız ilk andan itibaren çocuklarınızın çok beğeneceğini düşündüğüm bu 2018 tığ işi civciv lif modellerinden olan ve eminim ki büyük bir keyifle ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacağını düşündüğüm bu Civciv Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Civciv Lif Modeli Yapımı
Civciv Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ezginin Örgü Aşkı Lif Örneklerine gerçekten çok yakışır olan ve benim de bir o kadar çok beğendiğim bu Civciv Banyo Lif Modelini umarım sizlerde zevkle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Yeni Sezon Uzun Lif Örneklerinden olan ve çok kullanışlı olan bu İncili Puf Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına Civciv Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Civciv Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN