02 Ekim 20191,938 Görüntülenme0 Yorum
Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle çıtı pıtı tığ oyaları 2020 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle girip bakmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten çok beğenip yazma kenarı işlemesinde yapmak için heyecanlandığım bu Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapılışı
Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Gösterişli Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tek Sıra Tığ Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları Bu Çıtı Pıtı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN