28 Aralık 20185,794 Görüntülenme0 Yorum
Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 renkli tığ oyası örnekleri işlemeyi severlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki sizlerin de ilk andan itibaren hayranlıkla beğeneceğinizi tahmin ettiğim bu Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapımı
Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Güzel çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve canlı renkleri yemeni kenarı işlemesinde çok şık olan bu Renkli Çıtı Pıtı Oyasını umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Çıtı Pıtı Tığ Oyalarından olan ve sitemizde görenlerinde ilk andan itibaren hayranlıkla bakakalacağı bu Çıtı Pıtı Harika Fıstık Tığ Oyası Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve akıcı şekilde anlattığı bu Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çıtı Pıtı Rengarenk Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN