04 Kasım 20201,902 Görüntülenme0 Yorum
Çıtı Pıtı İncili Kare Lif Yapımı
Çıtı Pıtı İncili Kare Lif Yapımı

Çıtı Pıtı İncili Kare Lif Yapımı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Çıtı Pıtı İncili Kare Lifini sitemize ekliyoruz canlarım.

Çıtı Pıtı İncili Kare Lif
Çıtı Pıtı İncili Kare Lif

Tam anlamıyla Serpilin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik liflerin de olmazsa olmazlarından olan bu güzel kare lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni yapım lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çiçek Çemberi Lif Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Serpilin Lif Sepeti Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu Çıtı Pıtı İncili Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çıtı Pıtı İncili Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN