05 Ekim 20177,230 Görüntülenme0 Yorum
Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı
Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bugün Boncuk Süslemeli Tığ Oyası Modellerinden olan ve gösterişli işlemesi kadar da yapımı da bir o kadar zevkli olan bu Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz.

Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı
Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Örgü camiasında olan dostlarımın bildiği üzere tam anlamıyla Ören Hanım Örgü Modellerinden olan bu Farklı Çeyizlik El Örgüsü Örneğini inşallah sizlerde güzelce örebilirsiniz kızlar, şimdiden yapmak isteyenlerin ellerine kollarına sağlık güzel günlerde kullanmanızı nasip eylesin yüce rabbim.

En Yeni Mekik Oyası Modelleri arayanların gördüklerinden sevineceğini tahmin ettiğim bu Mekik Oyası Üç Çiçek Modeli Yapılışı linkine tıklayıp bakmanızı tüm içtenliğim rica ediyorum, eğer eliniz boş kalırsa canlarım bu Tığ Oyası Çıtı Pıtı Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için tüm içtenliğimiz ile şükranlarımızı iletiyoruz.

Çıtı Pıtı Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN