07 Mayıs 20182,541 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gördüğünüz ilk andan itibaren çok beğeneceğiniz bu çiçek desenli lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra canlı renkleri ile banyonuza renk katacak olan bu Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapımını sitemizde yayınlıyoruz.

Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapımı
Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Banyo Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Çiçekli Üçgen Lif Modelini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce paylaştığımız diğer bir Yeni Sezon Banyo Lif Modellerinden olan bu Tomurcuk Çiçekli Kare Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Çiçekli Üçgen Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçekli Üçgen Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN