01 Mart 20182,588 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Kareli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Çiçekli Kareli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Çiçekli Kareli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

SPONSOR

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gerçekten o Kare Lif Örgü Desenlerine hayran kalacağınızı düşündüğüm bu 2018 en güzel çiçekli kare lif modellerinden olan ve en az benim kadar çok beğeneceğinizi düşündüğüm bu Çiçekli Kareli Lif Yapımını paylaşıyorum kızlar.

Çiçekli Kareli Lif Yapımı
Çiçekli Kareli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası 2018 Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Çiçek Desenli Kare Lif Modelini umarım sizlerde keyifle yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Çeyizlik Yeni Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve göze hoş gelen bu Yuvarlak Pıtırcık Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Çiçekli Kareli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Çiçekli Kareli Lif Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli serpilin-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN