01 Mart 20182,086 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çiçekli Kareli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Çiçekli Kareli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Çiçekli Kareli Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gerçekten o Kare Lif Örgü Desenlerine hayran kalacağınızı düşündüğüm bu 2018 en güzel çiçekli kare lif modellerinden olan ve en az benim kadar çok beğeneceğinizi düşündüğüm bu Çiçekli Kareli Lif Yapımını paylaşıyorum kızlar.

Çiçekli Kareli Lif Yapımı
Çiçekli Kareli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası 2018 Lif Örneklerine layık olan bu Tığ İşi Çiçek Desenli Kare Lif Modelini umarım sizlerde keyifle yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Çeyizlik Yeni Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve göze hoş gelen bu Yuvarlak Pıtırcık Lif Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Çiçekli Kareli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Çiçekli Kareli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN