13 Ekim 20172,332 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çiçekli Kare Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçekli Kare Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçekli Kare Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, birazdan özellikle kolay lif modeli arayanların gördüğünde çok beğenip sevineceğini düşündüğüm bu Çiçekli Kare Lif Yapımını hemen şimdi paylaşıyorum.

Çiçekli Kare Lif Yapımı
Çiçekli Kare Lif Yapımı

Hemen basit yapılışı hem de yumuşacık yapısı ile sizlerin dikkatini çekecek olan bu Tığ İşi Kolay Lif Örneğini hatasız şekilde örebileceğinizi düşünüyorum canlarım, şimdiden yapacakların ellerine kollarına sağlıklar olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle inşallah.

Kısa bir zaman önce paylaştığım Patik Bot Modellerinden olan ve ördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız bu Ev Botu Modeli Patik Yapılışı linkine tıklayıp bakmadan geçmeyin sakın, boş zamanınız olursa kızlar bu Çiçekli Lif Örneğini bitirdikten sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Özenle ve zaman harcayarak bu Çiçekli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına şükranlarımızı gönderiyoruz.

Çiçekli Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN