05 Ekim 20178,821 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çiçekli İki Kat Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçekli İki Kat Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçekli İki Kat Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Hayatınızın dolu dolu sevgi ve huzurla geçeceği bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun kalbi sevgi dolu dostlarım, bugün belki de çoğunuzun ilk defa göreceğini düşünerek sunmak istediğim bu En Yeni Moda Lif Modellerinden olan ve gösterişli olduğu kadar da yumuşacık olan Çiçekli İki Kat Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Çiçekli İki Kat Lif Yapımı
Çiçekli İki Kat Lif Yapımı

Son zamanlarda hızlı yükselişi ve Bol Örgü Örnekleri ile bizlerinde öğrenmesini sağlayan sevgili Ören Hanım bu yeni tamamladığı 2017 Çiçekli Çift Kat Lif Modelini detaylı ve güzelce anlatmış, inşallah sizlerde aşağıdaki Öğretici El Örgüsü Videosunu izledikten sonra örebilirsiniz meleklerim, yapmayı düşünenlere şimdiden kolaylıklar olsun güzel günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Büyük Çiçek Desenli Tığ Oyası sever hanımlarım kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Büyük Çiçekli Tığ Oyası Modeli Yapılışına göz atmadan geçerseniz pişman olursunuz, eğer Melek Ablanızı mutlu etmek isterseniz canlarım bu Tığ İşi Çift Kat Lif Örneğini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Tecrübesi ve hoş anlatımı ile zamanını harcayarak bizlerinde öğrenmesi için Çiçekli İki Kat Lif Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Ören Hanım Youtube Kanalına başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçekli İki Kat Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN