16 Ekim 20182,295 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, çok seveceğinizi düşündüğüm bu çiçekli patik örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde ördükten sonra ayaklarınıza da çok yakışacak olan bu Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımını sitemize ekliyoruz.

Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımı
Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımı

Tam anlamıyla Gülümseten Marifetler Patiklerine gerçekten yakışır olan ve tığ işi severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Dantelli Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir İnci Taşlı Patik Örneklerinden olan ve benimde çok zarif bulduğum bu İncili Kafes Patik Modeli Yapımı linkine tıklamanızı rica ediyorum.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına Çiçekli Dantel Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçekli Dantel Modeli Patik Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-85 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-56 patik-modelleri-51 patik-modelleri-39 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-86 patik-modelleri-45 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN