07 Şubat 20192,938 Görüntülenme0 Yorum
Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı Videolu Anlatımlı
Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı Videolu Anlatımlı

Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 tığ işi battaniye modelleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren çok hoş bulduğum bu Çiçekli Battaniye Motifi Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı
Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı

Tam anlamıyla Tamanne Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz bu Çiçekli Battaniye Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz hanımlar, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Motifli Battaniye Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi 3 Boyutlu Bebek Battaniye Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Çiçekli Battaniye Motifi Nasıl Yapılı? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçekli Battaniye Motifi Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN