28 Eylül 20193,170 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle 2019 çiçekli tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapılışı
Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı tahmin ettiğim bu Motifli Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Tığ İşi Çiçekli Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Farklı Çiçekli Tığ Oyası Yapılışına bakmadan geçen pişman olur canlarım.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Çiçek Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Çiçek Motifli Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN