25 Eylül 20182,930 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
Çiçek Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Çiçek Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 renkli banyo lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah benim de en kısa zamanda örmek için sabırsızlandığım Bu Çiçek Lif Modeli Yapılışını sitemizde paylaşıyoruz.

Çiçek Lif Modeli Yapılışı
Çiçek Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin kolaylıkla bitirebileceği bu Renkli Çiçek Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Çeyizlik Lif Örneklerinden olan ve yapımı da bir o kadar keyifli olan bu Çeyizlik Kare Rokoko Çiçekli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Tamanne Youtube Kanalına Çiçek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçek Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN