25 Eylül 20181,389 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çiçek Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
Çiçek Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Çiçek Lif Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 renkli banyo lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve inşallah benim de en kısa zamanda örmek için sabırsızlandığım Bu Çiçek Lif Modeli Yapılışını sitemizde paylaşıyoruz.

Çiçek Lif Modeli Yapılışı
Çiçek Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Tamanne Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bilenlerin kolaylıkla bitirebileceği bu Renkli Çiçek Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Çeyizlik Lif Örneklerinden olan ve yapımı da bir o kadar keyifli olan bu Çeyizlik Kare Rokoko Çiçekli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyoruz.

Tamanne Youtube Kanalına Çiçek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çiçek Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN