25 Ocak 20188,694 Görüntülenme0 Yorum
Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapılışı Türkçe Videolu
Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapılışı Türkçe Videolu

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel bayanlar, kızlarınız için çok hoş bir yeni model çeyizlik lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve eminim ki inşallah örüp bitirdikten sonra görenlerinde çok beğeneceği bu Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapımını şimdi paylaşıyorum.

Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapımı
Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Çiçekli Lif Örnekleri 2018 çeşitlerine yakışır olan bu Tığ İşi Sepet Lif 2018 Modelini umarım sizlerde güzelce işleyebilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Özellikle Yeni Model 2018 Amigurumi Modelleri arayanlar için çok hoş bir alternatif olacağını tahmin ettiğim bu Amigurumi Sarı Ördek Yapımı linkine lütfen tıklayın canlarım.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Çiçek Bahçesi Sepet Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çiçek Bahçesi Sepet Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN