19 Kasım 2020748 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Yeni Lif
Çeyizlik Yeni Lif

Çeyizlik Yeni Lif

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle güzel lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Çeyizlik Yeni Lif Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çeyizlik Yeni Lif Yapılışı
Çeyizlik Yeni Lif Yapılışı

Tam anlamıyla pamuk örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de sevdikleriniz için hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu yuvarlak lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2020 Kolay Lif Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Çeyizlik Yeni Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Yeni Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN