11 Ekim 20182,155 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu
Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapılışı Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, sitemizde bulunan bu 2019 takım lif örneklerine kesinlikle bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için oluşturduğumuz ve banyonuza renk katacak olan diğer bir Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapımını sitemizde ekliyoruz.

Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapımı
Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi severlerin zevkle örebileceği bu Çeyizlik Takım Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Banyo Kare Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve canlı renklerini seveceğinizi düşündüğüm bu Çeyizlik Kare Rokoko Çiçekli Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli serpilin-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN