09 Eylül 20182,405 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu
Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapılışı Türkçe Videolu

Tüm güzellikler v e iyi dilekler siz sevgili hanımların üzerine olsun. Rabbim sizleri belalardan korusun dileklerimle başlamak istiyorum. Yine çok güzel ve hoş Çeyizlik 2019 Havlu Örneklerinden olan Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapımı videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapımı
Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapımı

Bu çeyizlik havlu kenarı örneği gerçekten havlularınıza çok yakışacak. Beyaz minik karelerin ortasın da bulunan kırmızı rüzgar gülü gerçekten çok güzel durmuş. Genç kızların çeyiz sandığında bulunması gereken bir el işi.

Kısa süre önce sitemize eklediğimiz Tığ İşi Havlu Kenarı Ay Çiçeği Modeli Yapımına bakmak isterseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Bu güzel Havlu Kenarı Modeli olan Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Nasıl Yapılır videosunu hazırlayan Oya Ve Dantel Dünyasına çok teşekkür ederiz.

Çeyizlik Rüzgar Gülü Havlu Kenarı Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
uzum-igne-oyasi-havlu-kenari modern-havlu-kenari-igne-oyasi havlu-kenari-modelleri-tig-oyasi igne-isi-uzum-havlu-kenari 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi kelebekli-havlu-kenari-igne-isi kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi dantel-delikli-havlu-kenarlari igne-isi-havlu-kenari-modeli yaprak-cicekli-havlu-kenar-oyasi-igne-isi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari papatya-cicekli-havlu-kenari

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN