13 Kasım 20201,107 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Kolay Lif Örgü Yapımı
Çeyizlik Kolay Lif Örgü Yapımı

Çeyizlik Kolay Lif Örgü Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle kolay lif örnekleri severlerin kaçırmamasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Çeyizlik Kolay Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çeyizlik Kolay Lif Örgü
Çeyizlik Kolay Lif Örgü

Tam anlamıyla my hobby life örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ördüğünüzde içinize daha çok sineceğini tahmin ettiğim bu basit lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir güzel örgü lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Yeni Ve Kolay Lif Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

My Hobby Life Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Çeyizlik Kolay Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Kolay Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN