14 Ocak 20187,761 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Çeyizlik Havlu Kenarı Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

SPONSOR

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, yeni moda gelin çeyizi havlu kenarı modellerinden olan ve sadece sizlerin değil etrafınızda görenlerinde çok seveceğini tahmin ettiğim bu Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyorum.

Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı
Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı

Tam anlamıyla En Güzel Oya Ve Dantel Dünyası Havlu Kenarları Modellerine layık olan bu Tığ İşi Havlu Kenarı Örneğini inşallah sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağını üzere kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz Yeni Model Bayan Yelek Örneklerinden olan göze hoş gelen bu Eski Kot Pantolondan Yelek Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Çeyizlik Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Havlu Kenarı Yapımı Videosu

SPONSOR
2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari havlu-kenari-cicekli-sirali-guzel-model havlu-igne-oya havlu-kenari-oyasi 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi yaprak-cicekli-havlu-kenar-oyasi-igne-isi sumbul-igne-oyasi-havlu-kenari igne-oyasi-cicekli-kenar-oyasi papatya-cicekli-havlu-kenari igne-oya-havlu-kenari-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN