19 Ekim 20181,384 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapılışı Videolu Açıklamalı
Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapılışı Videolu Açıklamalı

Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 tığ işi havlu kenarı örnekleri yapmak isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve yapımı da en az kendisi kadar tatlı olan bu Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapımını sitemize ekliyoruz.

Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapımı
Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Havlu Kenarlarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve 2019 çeyizlik örgüleri arayanların bakmasını ısrarla tavsiye ettiğim Halkalı Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Kalp Motifli Havlu Kenarı Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde bakmayı tercih ettiği bu Tığ İşi Kalpli Havlu Kenarı Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde anlattığı bu Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Halkalı Kırmızı Havlu Kenarı Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
havlu-kenar-ornekleri-igne-oyasi kelebek-cicek-havlu-kenar-oyasi igne-isi-uzum-havlu-kenari yeni-havlu-kenari-igne-oyasi-modelleri en-guzel-havlu-kenari kus-kanatlari-igne-oyasi-kenar-oyasi yaprak-cicekli-havlu-kenar-oyasi-igne-isi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari sumbul-igne-oyasi-havlu-kenari mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari kenar-oyasi igne-oya-havlu-kenari-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN