29 Eylül 20185,121 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapılışı Videolu
Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapılışı Videolu

Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapılışı Videolu

SPONSOR

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle papatyalı havlu kenarı örnekleri 2019 çeşitleri örmek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka bakmasını istediğim ve tığ işi severlerin zevkle yapacağı bu Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapımını paylaşıyoruz.

Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapımı
Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası 2019 çeşitlerine çok ama çok yakışır olan ve benim de çok beğendiğim bu Çiçekli Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Kolay Havlu Kenarı Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerin de hoş bulduğu bu Çeyizlik Tığ İşi Kolay Havlu Kenarı Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Büyük Sarı Papatya Havlu Kenarı Yapımı Videosu

SPONSOR
2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
havlu-kenari-cicekli-sirali-guzel-model dantel-igne-oyasi-havlu-kenari-kelebek havlu-igne-oya havlu-kenari-oyasi mor-cicek-havlu-kenari-igne-oya yeni-havlu-kenari-igne-oyasi-modelleri igne-oyasi-yarim-havlu-kenari yaprak-cicekli-havlu-kenar-oyasi-igne-isi igne-oyasi-kiraz-kenar-oyalari sumbul-igne-oyasi-havlu-kenari igne-oyasi-havlu-kenari minimalist-havlu-kenari-cok-sik-igne-oya

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN