05 Mart 2021566 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Bot Patik Örgü Yapımı
Çeyizlik Bot Patik Örgü Yapımı

Çeyizlik Bot Patik Örgü Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle patik örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm andan itibaren ilk fırsatta yapmak istediğim bu Çeyizlik Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Çeyizlik Bot Patik Örgü
Çeyizlik Bot Patik Örgü

Tam anlamıyla gülümseten marifetler patiklerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renkler ile veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni patik modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Çeyizlik Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Bot Patik Örgü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-16 patik-modelleri-4 patik-modelleri-20 patik-modelleri-59 patik-modelleri-22 patik-modelleri-87 patik-modelleri-25 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-66
BIR CEVAP YAZIN