27 Ekim 2021478 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlerin Gözdesi Lif Yapımı
Çeyizlerin Gözdesi Lif Yapımı

Çeyizlerin Gözdesi Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için can attığım bir model olan çeyizlik lif modelini sizlere sunuyoruz meleklerim.

Çeyizlerin Gözdesi Lif Modeli
Çeyizlerin Gözdesi Lif Modeli

Sitemizde daha önce yayınladığımız ve çok beğenilen modeller arasında yerini alan bir model daha Çok Tatlı Çilek Lif linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek vererek hazırladıkları bu 2021 çeyizlik lif nasıl örülür? videosu için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlerin Gözdesi Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN