05 Mart 20184,366 Görüntülenme0 Yorum
Çapraz Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Çapraz Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Çapraz Pıtırcık Lif Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, gördüğünüz ilk andan itibaren çok seveceğiniz bu 2018 tığ işi pıtırcık lif modellerinden olan ve gerek o Kabarcıklı Desenlerinin gerekse de yapılışına bayılacağınız bu Çapraz Pıtırcıklı Lif Modeli Yapılışını şimdi paylaşıyorum.

Çapraz Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı
Çapraz Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı

Tam anlamıyla Desenli Lifler 2018 Tamanne Örneklerine layık olan bu Pıtırcıklı Banyo Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere sitemizde bulunan diğer bir Tığ İşi Kare Banyo Lif Modellerinden olan ve seveceğinize emin olduğum bu Çiçekli Kareli Lif Yapımına bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına Çapraz Pıtırcıklı Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çapraz Pıtırcık Lif Modeli Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN