15 Mart 20184,487 Görüntülenme0 Yorum
Çam Ağacı Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Çam Ağacı Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Çam Ağacı Modeli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, en az benim kadar çok seveceğinizi düşündüğüm bu tığ işi yeni lif modellerinden olan ve gerek o canlı parlak renkleri gerekse yapılışı ile banyonuza hava katacak olan bu Çam Ağacı Modeli Lif Yapımını paylaşıyorum hanımlar.

Çam Ağacı Modeli Lif Yapımı
Çam Ağacı Modeli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Yeni Lif Örneklerine layık olan bu Yeni Model Banyo Lif Örgüsünü inşallah sizlerde sorunsuz şekilde bitirebilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Banyo Lif Modelleri 2018 çeşitlerinden olan bu Tomurcuk Çiçekli Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Çam Ağacı Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çam Ağacı Modeli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN