23 Ağustos 20182,145 Görüntülenme0 Yorum
Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, gerçekten çok seveceğinize emin olduğum bu 2018-2019 kolay ev patik modellerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra ayaklarınız da görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapımı
Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgü Sevdası Basit Patiklerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi severlerin keyifle yapabileceği bu Kolay Fiyonklu Patik Modelini umarım sizlerde en kısa zamanda yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Çiçekli Patik Örneklerinden olan ve benim de çok beğendiğim bu Noktalı Patik Modeli Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına Büyük Fiyonklu Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Büyük Fiyonklu Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-10 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-75 patik-modelleri-5 patik-modelleri-72 patik-modelleri-67 patik-modelleri-70 patik-modelleri-33 patik-modelleri-65 patik-modelleri-28
BIR CEVAP YAZIN