05 Nisan 2021677 Görüntülenme0 Yorum
Burgulu Sarmaşık Örgüsü
Burgulu Sarmaşık Örgüsü

Burgulu Sarmaşık Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle örgü örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu Burgulu Sarmaşık Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Burgulu Sarmaşık Örgü
Burgulu Sarmaşık Örgü

Tam anlamıyla canselin örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik örgü modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Güzel Tığ İşi Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu Burgulu Sarmaşık Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Burgulu Sarmaşık Örgü Videosu

BIR CEVAP YAZIN