14 Şubat 20183,557 Görüntülenme0 Yorum
Boncuk İşlemeli Patik Yapımı Videolu Anlatımlı
Boncuk İşlemeli Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Boncuk İşlemeli Patik Yapımı Videolu Anlatımlı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, canlı renklerine hayran kalacağınızı düşündüğüm bu yeni boncuklu bot patik örneklerinden olan ve bitirdikten sonra zevkle giyeceğinizi düşündüğüm bu Boncuk İşlemeli Patik Yapılışını paylaşıyorum.

Boncuk İşlemeli Patik Yapılışı
Boncuk İşlemeli Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Nihalin Örgü Dünyası Süslemeli Patik Örneklerine layık olan bu 2018 Boncuklu Tığ İşi Patik Modelini umarım sizlerde keyifle örebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Sitemizde bulunan diğer bir Değişik Patik Modellerinden olan benim de sevdiğim bu İki Şişle Haroşolu Patik Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Boncuk İşlemeli Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Boncuk İşlemeli Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-34 patik-modelleri-20 patik-modelleri-43 patik-modelleri-22 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-95 patik-modelleri-91 patik-modelleri-72 patik-modelleri-27 patik-modelleri-33 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN