21 Şubat 20191,596 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapılışı
Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle 2019 tığ oyası örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve eminim ki çiçekli motiflerini en az benim kadar çok beğeneceğiniz bu Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımı
Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Çiçekli Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Boncuklu Tığ Oyası Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde beğenilerini fazlasıyla topladığı bu Arpa Boncuklu Papatya Tığ Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Bir Yaprak Bir Çiçek Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN