27 Kasım 20182,300 Görüntülenme0 Yorum
Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapılışı Videolu
Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapılışı Videolu

Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 5 şiş patik modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve inşallah sizlerin en kısa zamanda zevkle örüp ayaklarınıza çok yakışacak olan bu Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapımı
Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Hobium & Örgü Modelleri çalışanlarını her zaman olduğu gibi titizlikle oluşturduğu ve yapımı da bir o kadar hoş olan bu Örgü Çorap Modelini umarım sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2019 Örgü Çorap Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiği bu Tığ İşi Tek Parça Patik Çorap Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Hobium & Örgü Modelleri Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Beş Şişle Tilki Çorap Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Beş Şişle Tilki Çorap Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-20 patik-modelleri-8 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-67 patik-modelleri-66 patik-modelleri-70 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN