10 Kasım 20174,689 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Bebek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Bebek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Bebek Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, son zamanlarda herkes tarafından tercih edilen en güzel bebek lif modellerinden olan ve gerek canlı renkleri gerekse göze hitap eden desenleri ile banyonuza renk katacak olan bu Bebek Lif Yapımını şuanda paylaşıyorum canlarım.

Bebek Lif Yapımı
Bebek Lif Yapımı

Gerçekten benim çok beğendiğim ve tam anlamıyla Ezginin Örgü Modellerine layık olan bu Tığ İşi Bebek Lif Örneğini İnşallah sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz şimdiden hepinizin elleri kolları dert görmesin.

Kısa bir zaman önce sizler için güzel sitemize eklediğim Yeni Havlu Kenarı Örneklerinden olan ve gördükten sonra kullanmaya kıyamayacağınız da düşündüğüm bu Havlu Kenarı İkiz Çiçekler Modeli Yapılışına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Ezginin Örgü Dünyası Youtube Kanalına Bebek Lif nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bebek Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli aycicegi-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN