17 Ekim 20182,674 Görüntülenme0 Yorum
Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapılışı Videolu
Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapılışı Videolu

Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapılışı Videolu

SPONSOR

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, sizler için sunduğumuz bu Kullanışlı Lif Örnekleri 2018 çeşitlerine mutlaka bakın derim, diğer bir oluşturduğumuz bu tığ işi lif örgülerinden olan ve isterseniz de battaniye örgüsü olarak yapabileceğiniz bu Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz.

Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapımı
Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Güzel Lif Örgülerine çok ama çok yakışır olan ve bayram şekeri motifleri ile rengarenk yapıda olan bu Gösterişli Lif Modelini umarım sizlerde istediğiniz renkte yapıp kolayca bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman evvel sitemizde paylaşım yaptığımız diğer bir Üstü Çiçekli Lif Örneklerinden olan ve sadelik ile şıklığın tek bir adreste buluştuğu bu Çeyizlik Takım 5 Çiçekli Kare Lif Yapımına göz atmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına itinalı şekilde anlattığı bu Bayram Şekeri Lif Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Bayram Şekeri Lif Battaniye Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN