09 Ağustos 20181,939 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Baykuş Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Baykuş Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Baykuş Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yeni hayvanlı lif modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de çok sevdiğim bu Baykuş Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Baykuş Lif Modeli Yapımı
Baykuş Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Ezginin Banyo Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan bu Tığ İşi Baykuşlu Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapıp bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Hayvanlı Banyo Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve renkleri hoşunuza gidecek olan bu Balık Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına Baykuş Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Baykuş Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN