07 Ağustos 20183,820 Görüntülenme0 Yorum
Başak Örnekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
Başak Örnekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Başak Örnekli Lif Modeli Yapılışı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde ki bu değişik lif örgü modelleri 2018 çeşitlerine göz atmanızı rica ediyorum, diğer bir sizlere göstermek istediğim ve canlı renkleri ile banyonuza hava katacak olan bu Başak Örnekli Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Başak Örnekli Lif Modeli Yapımı
Başak Örnekli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Canım Annem Lif Örgülerine gerçekten çok yakışır olan bu Tığ İşi Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan itina ile bitirebilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce paylaşım yaptığımız diğer bir Yeni Kare Lif Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de canlı renklerine hayran kaldığım bu Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapımına bakmadan geçeyim demeyin.

Canım Anne Youtube Kanalına Başak Örnekli Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Başak Örnekli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN