23 Ocak 20183,919 Görüntülenme0 Yorum
Balık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Balık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Balık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bu gelin Çeyizlik Lif Örgüsünü gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu en güzel balık lif örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve sizlerinde en az benim kadar o desenlerine hayan kalacağınız bu Balık Lif Yapımını paylaşıyorum.

Balık Lif Yapımı
Balık Lif Yapımı

Tam anlamıyla Yeni Banyo Lif Şeymanın Örgü Modellerine layık olan bu 2018 Tığ İşi Balık Lif Modelini umarım sizlerde güzelce bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın zaman önce sitemizde yayınladığımız Değişik İğne Oyası Modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de sevdiğim bu İncili Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına Balık Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Balık Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN