11 Haziran 20173,288 Görüntülenme0 Yorum
Baklava Motifli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı
Baklava Motifli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Baklava Motifli Lif Yapılışı Videolu Anlatımlı

Baklava Motifli Lif Yapımı Türkçe Videolu Resimli Anlatım

Mübarek ramazan ayı yüzü suyu hürmetine yuvalarınıza sevgi ve huzurun dolduğu bol dualı günler olsun hanımlar, bugün En Güzel Tığ Örgüsü Örneklerinden olan ve benim çok beğendiğim ve hayran kaldığım inşallah sizlerinde hoşlanacağını çok şık bir Farklı Lif Örneği olan Baklava Motifli Lif Yapılışını sizlerin huzurunda paylaşıyorum.

Baklava Motifli Lif Yapımı
Baklava Motifli Lif Yapımı

Canlı renkler kullanmayı tercih ederseniz banyonuza renk katacak hoş bir Çeyizlik El Örgüsü olacağına eminim canlarım, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel günlerde kullanmayı nasip eylesin yüce rabbim.

İki Renkli Kare Lif Modeli
İki Renkli Kare Lif Modeli

Sitemizde ki diğer bir Değişik Lif Örneği olan ve çok beğenilerek örülen Bahar Çiçeği Lif Yapılışına bakmadan geçmeyin derim lütfen, eğer zamanınız olursa kızlar Kolay Baklava Motifli Lif Modelini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Tığ oyası severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm çok gösterişli Çeyizlik Örgü Çeşidi olan Yatık Renkli Güller Modeli Tığ Oyası Yapılışına göz atmadan geçmeyin derim, bizler için zaman ayırarak Baklava Motifli Lif Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Baklava Motifli Lif Nasıl Yapılır
Baklava Motifli Lif Nasıl Yapılır

Baklava Motifli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN