14 Ekim 20181,642 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde bulunan bu 2019 yuvarlak banyo liflerine mutlaka bakın derim, diğer bir sizlere göstermek için oluşturduğumuz ve yapılışı da bir o kadar zevkli olan bu Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı
Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Sibelle Örgü Liflerine gerçekten çok yakışır olan ve tığ işi yapmayı severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bu Motifli Yuvarlak Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Yuvarlak Lifleri 2019 çeşitlerinden olan ve göze de çok hoş gelen bu Kabak Çiçeği Lif Modeli Yapımına göz atmanızı rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Baklava Dilimli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN