02 Ekim 20179,325 Görüntülenme0 Yorum
Baklava Desenli Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Baklava Desenli Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Baklava Desenli Patik Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel meleklerim, birazdan tam anlamıyla Emelce Örgü Çeşitlerine giren benim çok beğendiğim sizinde beğeneceğinizi düşündüğüm En Güzel Desenli Patik Modellerinden olan ve yumuşacık yapısı ve şıklığı ile gözünüze hoş gelecek olan Baklava Desenli Patik Model Yapımını şuanda paylaşıyorum.

Baklava Desenli Patik Modeli Yapılışı
Baklava Desenli Patik Modeli Yapılışı

Eğer sizlerde benim gibi Desenli El Örgüleri seviyorsanız kızlar kesinlikle bu Tığ İşi Baklava Desenli Patik Örneğini kaçırmayın, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Yazma Kenarı İşlemeleri sever arkadaşlar için güzel bir alternatif olacağını düşündüğüm Kolay Tığ Oyası olarak ta tercih edilen Halkalı Çiçek Tığ Oyası Yapımına göz atmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum, eğer eliniz boş kalırsa canlarım bu Çeyizlik Desenli Patik Modelini ördükten sonra resimlerini göndermeniz beni oldukça mutlu eder kızlar şimdiden hepinize kucak dolusu teşekkürlerimi gönderiyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına bu güzel kolay el örgüsü örneği olan Baklava Desenli Patik Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Baklava Desenli Patik Modeli Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-43 patik-modelleri-75 patik-modelleri-39 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-18 patik-modelleri-70 patik-modelleri-65
BIR CEVAP YAZIN