30 Temmuz 20182,111 Görüntülenme0 Yorum
Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

SPONSOR

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle 2018 tomurcuklu kare lif modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve benim de çok hoş bulduğum bu Bahar Tomurcuklu Lif Modeli Yapımını sitemizde paylaşıyoruz.

Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapımı
Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Örgücü Teyze Liflerine çok yakışır olan bu Yeni Kare Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçek Motifli Kare Lif Örneklerinden olan ve görenlerin de beğenisini fazlasıyla alan bu Çiçekli Kare Çarkıfelek Lif Modeli Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Örgücü Teyze Youtube Kanalına Bahar Tomurcuklu Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bahar Tomurcuğu Lif Modeli Yapımı Videosu

SPONSOR
YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN