27 Aralık 20201,029 Görüntülenme0 Yorum
Bağcıklı Çorap Patik Örgüsü Yapımı
Bağcıklı Çorap Patik Örgüsü Yapımı

Bağcıklı Çorap Patik Örgüsü Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle patik örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki etrafınızda görenlerinde çok hoş bulacaklarına emin olduğum bu Bağcıklı Çorap Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Bağcıklı Çorap Patik Örgüsü
Bağcıklı Çorap Patik Örgüsü

Tam anlamıyla maviden örgüler çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu çorap patik modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir patik çeşitlerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Bayan Bot Patiğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Bağcıklı Çorap Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bağcıklı Çorap Patik Örgüsü Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-10 patik-modelleri-59 patik-modelleri-43 patik-modelleri-87 patik-modelleri-56 patik-modelleri-9 patik-modelleri-75 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-6 patik-modelleri-67 patik-modelleri-70
BIR CEVAP YAZIN