06 Mayıs 20182,159 Görüntülenme0 YorumMelek Erbulak
Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapılışı Türkçe Videolu
Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapılışı Türkçe Videolu

Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapılışı Türkçe Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, gerçekten yeni 2018 havlu kenarı işlemesi modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve çok sevdiğim bu Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımı
Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Havlu İşlemesi Desenlerine yakışır olan bu Tığ İşi Kelebek Motifli Havlu Kenarı Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çiçekli Havlu Kenarı Modellerinden olan bu Kalp Çiçeği Havlu Kenarı Modeli Yapımı linkine tıklayınız, ellerinize sağlık.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına Badem Kelebek Havlu Göbeği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Badem Kelebek Havlu Göbeği Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
uzum-igne-oyasi-havlu-kenari dantel-igne-oyasi-havlu-kenari-kelebek havlu-igne-oya igne-isi-havlu-kenarlari-yaprak igne-isi-uzum-havlu-kenari 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi igne-isi-havlu-kenar-oyasi-modelleri yeni-havlu-kenari-igne-oyasi-modelleri igne-oyasi-yarim-havlu-kenari dantel-delikli-havlu-kenarlari igne-oyasi-havlu-kenari igne-oya-havlu-kenari-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN