15 Temmuz 201711,232 Görüntülenme0 Yorum
Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli bol dualı günler olsun hanımlar, bugün Emel Hanımın çektiği video sayesinde Kolay Babet Patik Modeli Nasıl Yapılıyor? ve Babet Patik Keçe Tabanlık Nasıl Yapılır? sorularının cevap bulmuş olacağız canlarım, En Güzel Babet Patik Çeşitlerinde en önemli şey renk uyumu ve tabanlığında ki sert duruşudur, inşallah Babet Keçe Taban Nasıl Hazırlanır? videosunu izledikten sonra sizlerinde öğrenerek örmenize yapmanıza yardımcı olabilirim, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

Sitemizde ki diğer bir alternatif olabileceğini düşündüğüm 2017 Babet Patik Modeli Örneği olan Çeyizlik Fiyonklu Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim, eğer zamanınız olursa kızlar Keçe Tabanlı Babet Patik Yapılışını tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Kendine has üslubu ve sade anlatımı ile bizler için Babet Patikler İçin Keçe Taban Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Emelce Orguler Youtube Kanalına şükranlarımızı iletiyoruz.

Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapımı
Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapımı

Babet Patikler İçin Keçe Taban Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-80 patik-modelleri-8 patik-modelleri-22 patik-modelleri-39 patik-modelleri-95 patik-modelleri-5 patik-modelleri-11 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-1 patik-modelleri-18 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN