SPONSOR
27 Ocak 20183,898 Görüntülenme0 Yorum
Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Ayıcık Lif Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle çocuklarınızın bayılacağı bu 2018 tığ işi ayıcık lif modellerinden olan ve gerek o renkleri ile banyonuza hava katacak gerekse de desenlerini seveceğiniz bu Ayıcık Lif Yapımını paylaşıyorum.

Ayıcık Lif Yapımı
Ayıcık Lif Yapımı
SPONSOR

Tam anlamıyla Yeni Banyo Lif Ören Hanım Modellerine layık olan bu 2018 Ayıcık Banyo Lif Örneğini umarım sizlerde en kolay şekilde yapabilirsiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız En Güzel Havlu Ucu Örnekleri 2018 çeşitlerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Havlu Ucu Yapımı linkine tıklamanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Ayıcık Lif Nasıl Yapılır? videosunu oluşturduğu için en içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Ayıcık Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli

Arkadaşınla Paylaş

BIR CEVAP YAZIN