22 Nisan 20184,139 Görüntülenme0 Yorum
Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, her zaman ki gibi çok hoş olan bu emelce yeni boncuklu patik modellerinden olan ve bitirdikten sonra ayaklarınıza da çok yakışacağına emin olduğum bu Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapımı
Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Orguler En Yeni Bayan Patik Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Boncuk Desenli Patik Modelini inşallah sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2018 Bayan Patik Modellerinden olan bu Çukur Örnekli Patik Modeli Yapımı linkine tıklayıp göz atmanızı bir ablanız olarak rica minnet ediyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Arpa Boncuklu Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Arpa Boncuklu Patik Modeli Yapımı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-10 patik-modelleri-80 patik-modelleri-85 patik-modelleri-13 patik-modelleri-61 patik-modelleri-87 patik-modelleri-5 patik-modelleri-27 patik-modelleri-18 patik-modelleri-66 patik-modelleri-45
BIR CEVAP YAZIN